Adwokat Tomasz Boruta

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W trakcie studiów prawniczych za swoje zainteresowanie obrał przede wszystkim prawo karne i procedurę karną, w tym w szczególności zagadnienia dotyczące konsensualnych sposobów zakończenia spraw karnych oraz ochrony i pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwami. Z wynikiem bardzo dobrym obronił pracę magisterską w Katedrze Postępowania Karnego. Dodatkowo, rozwijał swoje zainteresowania w kierunku szeroko pojętego prawa gospodarczego i handlowego. W trakcie aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu zdobywał doświadczenie w renomowanej kancelarii adwokackiej, której głównym przedmiotem działalności było tak prawo gospodarcze, jak i karne.

Zdobyte doświadczenie przy udzielaniu pomocy prawnej zarówno osobom indywidualnym, małym, jak i dużym podmiotom gospodarczym, w tym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, pozwala mu świadczyć pomoc prawną na najwyższym poziomie oraz wypracowywać najbardziej optymalne rozwiązania prawne dla swoich Klientów. Z wysokim powodzeniem prowadził także sprawy administracyjne, sprawy sądowe z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego, w tym pracownicze i ubezpieczeniowe, a także negocjacje prowadzące do zakończenia sporów jeszcze na etapie przedprocesowym.

Kancelaria adwokata Tomasza Boruta współpracuje z doświadczonymi adwokatami, księgowymi oraz innymi specjalistami, zapewniając kompleksowość świadczonych usług.

INFORMACJA 

w sprawie ochrony danych osobowych

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej nazwa RODO), uprzejmie informuję, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych (dalej: Administrator danych), które są przez Państwo podawane w formularzach internetowych tzw. kontaktowych, które są umieszczone na niniejszej stronie internetowej jest adwokat Tomasz Boruta prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Boruta z siedzibą w Środzie Wlkp. przy ulicy Harcerskiej 17a, 63 – 000 Środa Wlkp.
 2. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na podany powyżej adres lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celach wynikających z istoty kierowanych zapytań do Administratora, a więc wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.
 4. Państwa dane osobowe podane w formularzach kontaktowych będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na zadawane przez Państwo pytania, a następnie usuwane. Warunkiem dalszego przetwarzania będzie konieczność zawarcia stosownej umowy i wyrażenia przez Państwo zgody.
 5. Państwa dane osobowe nie są przekazywane do odbiorców w państwach trzecich, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).
 6. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:
 • żądania od Administratora dostępu do Państwa danych osobowych,
 • żądania od Administratora sprostowania Państwa danych osobowych,
 • żądania od Administratora usunięcia Państwa danych osobowych,
 • żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych,
 • przenoszenia Państwa danych osobowych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 1. Administrator danych stosownie do obowiązujących przepisów podejmie wszelkie niezbędne działania, celem zapewnienia faktycznej, w tym fizycznej, technicznej, a także organizacyjnej ochrony Państwa danych osobowych przed dostępem do nich osób nieuprawnionych, a także przed ich nieuprawnionym wykorzystaniem.

Z poważaniem

/adw. Tomasz Boruta/

 

Kontakt

telefon  +48 530 946 865

email    kontakt@kancelaria-boruta.pl

time

Czynne: poniedziałek – piątek

od godz. 9:00 do godz. 17:00

Dyżury: wtorek i czwartek

od godz. 15:00 do godz. 18:00

 

location30

Kancelaria Adwokacka 

Adwokat Tomasz Boruta 

63-000 Środa Wielkopolska

ul. Harcerska 17A